Genel Bilgiler

Kongre Tarihi

29 Şubat – 3 Mart 2024

Kongre Yeri

Mirage Park Resort, Kemer, ANTALYA

Kongre Dili

Kongre dili Türkçe ve İngilizcedir.

Kongre Katılım Kabul Mektubu

Kongreye sunulan bildiriler Bilim Kurulu tarafından akran değerlendirilmesinden geçirilmek suretiyle kabul edilecektir. Akran değerlendirilmesi ile sözlü veya poster olarak sunulması kabul edilen bildiriler için bildiri sahiplerine online ‘Kabul Mektubu’ gönderilecektir. Kongremize yalnızca dinleyici olarak katılım sağlanması da mümkündür.

Kayıt ve Danışma

Kayıt ve Danışma Masası, 29 Şubat 2024 perşembe gününden itibaren Mirage Park Resort’da hizmet verecektir.

Katılım Belgesi

Kongreye kayıt yaptıran tüm sözlü/poster bildirili katılımcılar ile yalnızca dinleyici olarak katılanlar için 29 Şubat 2024 tarihi itibariyle kayıt masasından Katılım Belgesi verilecektir.

Yaka Kartı

Yaka Kartı kayıt sırasında verilecektir. Kongre süresince tüm bilimsel ve sosyal aktivitelerde yaka kartı bulundurulmalıdır.

Stant Alanları

Stantlar konferans salonlarının bitişiğinde kurulacak olup, kahve ikramları da stant alanlarında yapılacaktır. Stant alanlarına giriş için kongre kaydı yaptırma şartı aranmaktadır.

Poster Ödülleri

Poster özetleri ve Poster Sunumları Bilim Kurulu tarafından oluşturulacak olan Poster Değerlendirme Jürileri (farklı alanlarda uzman 5 kişi) tarafından değerlendirilecektir. Başarılı bulunan en iyi on posterden ilk üçüne 1., 2., 3.’lük ödülü, diğerlerine “en iyi on poster” belgesi verilecektir. Ödüller kapanış töreninde verilecektir.

Refakatçılar

Otelde konaklayan Refakatçılardan kayıt ücreti alınmamaktadır.

Katılımcıların Günübirlik Misafirleri

Kongre Oteline girişler otel güvenlik elemanları tarafından kontrol edilmektedir. Günübirlik misafiri olan katılımcıların misafirlerini dış güvenlik kapısından almaları gerekmektedir. Otel, 30 dakikayı geçmeyen ziyaretlerden ücret almamaktadır. Ancak, 30 dakikayı geçen ziyaretlerden ve kongre otelinde konaklamayan “dış katılımcı”lardan otel günlük 50 EURO ücret alacaktır.

Ulaşım

Kongre Oteli – Antalya Havaalanı – Otobüs Terminali arasında belirlenen saatlerde ücretsiz ulaşım hizmeti verilecektir.

İptal Şartları

Hakem değerlendirmesinden geçerek kongrede sunulması uygun görülen sözlü bildiri ve posterler için mücbir sebepler (doğal felaketler, trafik kazaları, belgelendirmek şartıyla hastalık, pandemi sürecinden kaynaklanan özel durumlar vb) durumunda bildiri sahiplerinin kongre genel sekreterliğine ıslak imzalı başvuru yapmaları şartıyla 22 Ocak 2024 tarihine kadar katılımın iptal edilmesi mümkündür. Bu tarihten sonra yapılacak iptal müracaatları veya kişilerin kongreye katılmamaları durumunda herhangi bir para iadesi yapılmayacak ve ayrıca katılım belgesi verilmeyecektir. İptaller Kongre Sekreterliğine yazılı olarak bildirildiği takdirde geçerlilik kazanacaktır.

Ücretsiz Otel Hizmetleri

Aşağıdaki linkten otelin ücrete tabi ve ücretsiz hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

https://www.mirageparkresort.com.tr/

Scroll to Top