Sponsorluk

Burada olmak için 5 önemli sebebiniz var.

Gıda Kimyası Kongresi üç gün boyunca, pek çok bölgeden gelen Gıda Sektörünün tüm bileşenleri ile bir arada olmanızı, ürün ve markanızı daha samimi bir ortamda onlara tanıtmanızı sağlayacak.

İşte size, Gıda Kimyası Kongresi’nde sizin de mutlaka ürünlerinizi sergilemenizi, bu buluşmada yer almanızı gerektiren 5 sebep.

_____________

Ziyaretçi Garantisi

Kimyagerler Derneği 13 Yıldan beri gerçekleştirdiği uluslararası nitelikteki tüm kongrelerini kongre tecrübesi ile yüksek ve nitelikli katılımla gerçekleştirmektedir.

Herkes Burada

Gıda Kimyası Kongresi, sadece bir meslek grubuna değil herkese hitap ediyor. Gıda sektöründe çalışan tüm meslek grupları, Gıda Kimyası Kongresi’ne katılıyor, sergi alanındaki firmaları ziyaret ediyor.

Bir Bölgeden Değil Her Bölgeden Ziyaretçi

Sadece bir bölgeden veya şehirden değil, Türkiye’nin her yerinden katılımcı ve ziyaretçi Gıda Kimyası Kongresi’ne geliyor.

Butik Fuar, Kaliteli Zaman

Binlerce metrekare alanda, yorgunluktan bitap düşmüş ziyaretçiler yerine, bir yandan çayını kahvesini yudumlarken, bir yandan da sizinle sohbet eden ziyaretçiler olacak. Gıda Kimyası Kongresi’nde, Gıda sektöründe çalışan tüm meslek grupları ve İlgili Kamu Kurumu yetkilileriyle, daha samimi bir ortamda, daha kaliteli ilişkiler geliştirme imkanı bulacaksınız.

Ziyaretçiyle Daha Fazla Zaman Geçirmek

Geniş alanlara kurulan fuarlarda, bir kez gördüğünüz ziyaretçinin ikinci kez sizin standınıza uğraması için binlerce metre yol yürümesi gerekiyor. Oysa Gıda Kimyası Kongresi’nde, kongre ve sergi alanının aynı çatı altında olmasından dolayı, müşterilerinizle daha uzun zaman geçirebilirsiniz.

Siz de Yerinizi Ayırtın
_____
Sponsorluk İletişim

info@gidakimyasikongresi.org
05359520322

Özgür KARAHÜSEYİN

Bilimsel Koordinatör

info@gidakimyasikongresi.org

Doç. Dr. Sema ÇARIKÇI

Sponsorluk Şartnamesi
Sponsorluk Mutabakatı
Stand Alanının Planı

Scroll to Top